Domovní výtahy

pohodlí do vašeho domova.
Obecná specifikace

Naše domovní výtahy navrhujeme pro rodinné domy. Od začátku navrhování spolupracujeme s architektem nebo projektantem našeho klienta. Společně hledáme ideální řešení pro každý konkrétní dům. Naše výtahy zabezpečují moderní a pohodlné bydlení.

Klademe důraz na 100% bezpečnost pro nejmenší členy rodiny. Stejně tak výtah v rodinném domě umožňuje neomezený pohyb pro osoby s fyzickým postižením nebo invalidním vozíkem.

Kapacita a nosnost

Výtahy v rodinných domech se stanou součástí vašeho domova. Osobní výtahy standardně nabízíme s kapacitou od 2 do 26 osob a nosností od 180kg do 2000kg.

Tichý chod

Ten je doma obzvlášť důležitý. Použitím nejmodernějších technologií zajišťujeme plynulejší rozjezd, komfortní jízdu, dojezd a výrazně tišší chod. Používáme antivibrační podložky, které zabraňují přenosu vibrací do konstrukce výtahu.

Originální design

Výtah v rodinném domě jsme schopni zcela přizpůsobit vašemu osobitému stylu. Dáme vám prostor navrhnout si výtah, který bude originálním designovým prvkem ve vašem domě.

Důraz na bezpečnost

Samozřejmostí výtahu jsou bezpečnostní komponenty jako celoplošná světelná závora a omezovač rychlosti.

Neomezený výběr materiálů

Vybíráme s ohledem na architekturu a samotný interiér vašeho domu. Materiálem nejsme limitováni. Vytvoříme vám třeba noční oblohu na stropě, natiskneme vlastní návrh na sklo nebo položíme do výtahu dlažbu, kterou jste si vybrali do interiéru domu.

Potřebujete vědět více? Rádi zodpovíme Vaše otázky. Neváhejte nás prosím kontaktovat.
Kontaktovat s dotazem
10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám