Exteriérové výtahy

výtahy s dobrým výhledem.
Obecná specifikace

Exteriérové výtahy jsou ideálním řešením pro domy, kde není prostor pro výtah. Nejčastěji jsou instalovány v historických domech, které je potřeba přizpůsobit nárokům na moderní pohodlné bydlení. S touto problematikou máme bohaté zkušenosti. Zrealizovali jsme již desítky exteriérových výtahů.

Poskytujeme komplexní řešení od projekce až po samotnou realizaci. Prioritou je vždy navrhnout ideální řešení tak, aby byl zachován architektonický ráz budovy. Exteriérové výtahy také výrazně zvyšují hodnotu domu.

Vzdušnost

Snažíme se maximálně využívat práci se sklem. Díky tomu působí výtahová šachta odlehčeným a vzdušným dojmem. Používáme bezpečnostní sklo tak, aby vyhovovalo všem normám.

Tichý chod

Našim cílem je pro vás zajistit bezpečný, komfortní a ničím nerušený pocit z jízdy. Dbáme na tichý chod výtahu. Svým provozem nesmí výtah narušovat vaše klidné bydlení. Využíváme k tomu také speciální antivibrační podložky.

Jedinečný design

Podoba výtahu je výsledkem tvořivosti projektantů a architektů, našeho konstrukčního týmu, moderních technologií a v neposlední řadě přání našich zákazníků. Pracujeme s nejrůznějšími materiály. Od klasických jako jsou kov, dřevo až po velmi netradiční, např. pravá kůže, speciální plasty, velkoformátové fotografie…

Práce s prostorem

Máme bohaté zkušenosti v řešení prostorově velmi omezených podmínek. Naše řešení vypadá přirozeně také v historických domech, nechává domu jeho vzhled a architektonickou kvalitu. Nabízíme řešení, které lze aplikovat i do projektů, kde se výtah jeví jako nereálný.

Ideální řešení pro rekonstrukce

Exteriérové výtahy jsou vhodným řešením také pro domy určené k rekonstrukci. Často spolupracujeme s vaším projektantem nebo architektem od samého začátku projektu. Společně hledáme nejlepší řešení, co se týče prostoru, typu výtahu a designu.

Potřebujete vědět více? Rádi zodpovíme Vaše otázky. Neváhejte nás prosím kontaktovat.
Kontaktovat s dotazem
10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám