Nákladní výtahy a autovýtahy

vytáhneme pro vás až 8 tun.
Obecná specifikace

Nákladní výtahy nacházejí uplatnění při vertikální dopravě nákladů. Svojí funkcí a odolností jsou ideálním řešením pro průmyslové objekty, nákupní centra nebo potravinářské provozy a celou řadu dalších odvětví. Vyrábíme modely s dopravou osob i bez dopravy osob.

Autovýtahy slouží k přepravě aut. Slučují výhody nákladních a osobních výtahů, mají však specifické prvky, které zajišťují komfort posádky při přepravě auta. Tento komfort je pro nás klíčový.

Semafory u autovýtahů zabezpečují bezpečný vjezd a výjezd (červená, zelená), senzory potom zachycují auto před vjezdem (instalovány např. také na podlaze před výtahem – smyčka). Dálkové ovládání umožňuje přivolání výtahu bez nutnosti vystupovat z auta. Bezdrátový signál 10 metrů zabezpečí komfortnější jízdu. Na speciální podlahu se používá odolný rýhovaný plech, který je přizpůsobený pro těžké tovary.

Nosnost

Nabízíme nákladní výtahy s nosností 300 kg až 8000 kg (5000kg). Naše autovýtahy májí standardně nosnost od 3500 kg do 6000 kg.

Bezpečnost

Dbáme na maximální bezpečnost, naše výtahy jsou vybaveny těmi nejmodernějšími bezpečnostními prvky jako celoplošné fotozávory, systém vážení a další. Dodáme dveře s certifikací na požární odolnost EI a EW.

Jednoduchá obsluha

Tyto výtahy jsou orientovány na mechanické ovládání, z důvodu vysoké spolehlivosti a nízkých servisních nákladů.

Evakuační řešení

Evakuační výtahy dodáváme dle platných norem a vyhlášky. Řešení umožní napojení na EPS (centrální požární systém).

Vysoká odolnost

Naše nákladní výtahy jsou doplněny mnoha ochrannými prvky jako svisle posuvné bariéry, ochranné nárazníky, zesílené stěny konstrukce kabiny a dveří. Lze použít dveře automatické, ruční dvoukřídlé dveře nebo svisle posuvné bariéry. Kabina výtahu je vybavena tak, aby odolala extrémně náročnému provozu.

Potřebujete vědět více? Rádi zodpovíme Vaše otázky. Neváhejte nás prosím kontaktovat.
Kontaktovat s dotazem
10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám