o-nas

Základní pilíře naší společnosti


Společnost EURO VÝTAHY s.r.o. byla založena v roce 2010, a její hlavní náplní je výroba, montáž a servis výtahů. Přestože je naše společnost na trhu pouze deset let, vybudovala si pevné kancelářské zázemí v Praze, v Plzni a v Sokolově. V roce 2015 se společnost EURO VÝTAHY s.r.o. rozhodla investovat finanční zdroje do vybudování profesionální vzorkovny - showroomu v Praze o výměře 100m².

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou komplexní služby v oblasti výtahové techniky, které zahrnují především, výrobu, montáž a servis. Mezi naše služby řadíme samozřejmě i opláštění stávajících výtahových šachet a stavbu nových ocelových konstrukcí s jejich následným opláštěním. Spolupracujeme s významnými projekčními, architektonickými i developerskými společnostmi působícími na našem trhu. Přestože jsme nedávno založenou společností, tým lidí pracující ve společnosti má v oblasti výtahové techniky dlouholeté zkušenosti. Celý náš tým se specializuje na zpracování klientských požadavků a jejich následnou realizaci na klíč. Z důvodu větší komfortnosti nabízíme zpracování kompletní projektové dokumentace včetně vyřízení všech povolení vedoucích k vydání souhlasu se stavbou.

Tým pracovníků v počtu 45 lidí zahrnuje oddělení klientských změn, přípravy projektů, logistiky, jakosti, realizace a expedice. V posledních letech jsme dodávali výtahové technologie do bytových domů a rodinných domů v Čechách. Základními ambicemi společnosti EURO VÝTAHY s.r.o. jsou kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků. V dnešním konkurenčním prostředí je naším cílem získávat nové zákazníky a neztrácet jejich důvěru k naší společnosti.

10 let zkušeností

Naše společnost se stala jednou z dominantních firem v dodávání výtahů v ČR. Za tuto dobu jsme namontovali přes čtyři stovky výtahů. Společnost se i nadále úspěšně dynamicky rozvíjí a za svojí prací zanechává spoustu spokojených zákazníků.

vyrobeno v české republice

Naše firma nabízí výtahy s technologií, jež je na trhu a v provozu více než 10 let. To je také doba plánované životnosti Vašeho stroje při dodržování servisního plánu a návodu na používání výtahu. Díky mnohaletému vlastnímu vývoji jsou hlavní části výtahu české výroby.

spolehlivý chod

Naši specialisté se postarají o kompletní instalaci výtahu a následný servis. Vše provádíme v souladu se všemi předpisy a normami dle platných ČSN a EN. Díky vlastním technologiím jsme schopni garantovat plynulý chod a maximální funkčnost.

10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám