Osobní výtahy

řešení na míru.
Obecná specifikace

Osobní výtahy jsou určeny na přepravu osob. Naše výtahy se zcela přizpůsobí klientským potřebám a požadavkům. Klientova priorita je i naší prioritou. V některých případech řešíme prostorovou nouzi, architektonický styl domu, nadstandardní požadavky klienta. Každý výtah je vlastně výtahem na míru.

Stabilní místo na trhu si naše výtahy získali díky tradiční české rodinné výrobě, inovacím a moderním technologiím. Všechny výtahy dodáváme v souladu s předpisy a normami dle platných ČSN a EN.

Nízké provozní náklady

Nová generace bezpřevodových pohonů - trakční nebo hydraulický pohon. Oba jsou navrženy pro optimální spotřebu energie, vysoký výkon a spolehlivost. Pohon může být v horní části výtahové šachty, dole, vedle, nebo v samostatné strojovně.

Kapacita a nosnost

Osobní výtahy standardně nabízíme s kapacitou od 2 do 26 osob a nosností od 180kg do 2000kg.

Kabina

Nabízíme kabiny české výroby, standardně s automatickými nebo ručními dveřmi. Dbáme na detailní zpracování a unikátní design každé kabiny. Nástup do kabiny umíme navrhnout až ze tří stran.

Design a materiály

K dispozici máme neomezené množství materiálů. Od standardních jako je kov, sklo, dřevo, až po speciální, např. pravá kůže, různé kameny a dlažby, potisky na sklo…

Bezpečnost

Prioritou je vaše bezpečnost. Jakýkoliv problém vyřešíte komunikací s naší hotline linkou přes GSM bránu. Samozřejmostí jsou certifikované bezpečnostní komponenty jako celoplošná světelná závora a omezovač rychlosti, nosní lana, zachycovače, dveřní uzávěry a nárazníky.

Neomezené příslušenství

Nabízíme doplňky, které ještě zvýší komfort z jízdy výtahem. Např. kamerový systém, čipový karetní systém, dotyková tlačítka, audio ozvučení kabiny. Nebo od malého LCD displeje až po celoplošní LED monitor.

Potřebujete vědět více? Rádi zodpovíme Vaše otázky. Neváhejte nás prosím kontaktovat.
Kontaktovat s dotazem
10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám