Reference

Přestože je naše společnost na trhu pouze 8 let, stala se jednou z dominantních firem v dodávání výtahů v ČR. Za tuto krátkou dobu jsme namontovali už přes čtyři stovky výtahů. Společnost se i nadále úspěšně dynamicky rozvíjí a za svojí prací zanechává spoustu spokojených zákazníků. Díky vlastní výrobě je společnost EURO VÝTAHY s.r.o. schopna zrealizovat téměř jakoukoliv představu a přání zákazníka, a to od jídelních výtahů, až po ty nákladní.

Používáme pouze prvotřídní materiály a rozlišujeme užití jednotlivých strojů. U jídelních kabin je samozřejmostí provedení interiéru a povrchu kabiny z kvalitní nerezové oceli. U interiérových výtahů nabízíme unikátní metodu tisku na sklo, díky níž můžete mít v kabině motiv, který si sami zvolíte. Dokážeme však modernizovat i výtahy staré. Díky novým technologiím jsme schopni zajistit snížení elektrické energie až o 40%, a to za plynulejší a tišší jízdy. Vše díky bezpřevodovému stroji nové generace, který je přes svou vysokou účinnost energeticky nenáročný.

Díky vlastní vývojářské činnosti jsou hlavní komponenty výtahů české výroby. Mezi tyto části patří především rozvaděč výtahu včetně kompletní elektroinstalace a ovládacích panelů, rám kabiny, samotná kabina výtahu, protiváha a šachetní dveře.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Bytové družstvo CP 365
Kamenická 365/1, 170 00 Praha 7
Společenství vlastníků jednotek
Malovická 2752/23, Malovická, 141 00 Praha 4
Společenství pro dům v Plzni
Komenského 57,59, Komenského 57, 323 00 Plzeň
Společenství vlastníků jednotek
pro dům čp. 975/36,976/38, 977/40 Smrková 36, 312 00 Plzeň
Společenství vlastníků jednotek v Plzni
Skupova 51, 301 00 Plzeň
10 let zkušeností
10 let zkušeností
Několik stovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám